WAŻNA INFORMACJA DLA PACJENTÓW!

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną w kraju, zwracamy się z prośbą do wszystkich pacjentów, którzy będą planowo przyjmowani na oddziały szpitalne lub do poradni specjalistycznych – o przestrzeganie wyznaczonych godzin przyjęć.

Przy głównym wejściu do budynku szpitala, od każdego zgłaszającego się pacjenta zgodnie z harmonogramem przyjęć zbierany jest wywiad epidemiologiczny oraz następuje pomiar temperatury. Pozostali pacjenci bez względu na warunki atmosferyczne muszą oczekiwać na zewnątrz budynku.

Przypominamy, że na terenie Szpitala może przebywać tylko pacjent, wyjątek stanowi opiekun pacjenta nieletniego oraz osoby niepełnosprawne wymagające pomocy drugiej osoby.

2 komentarze

1. Dzień dobry,
    moja mama ma wyznaczoną operację na 2 listopada br. w Państwa szpitalu. Z informacji na Państwa stronie, wiem że na 2-5 dni przed przyjęciem musi wykonać wymaz w kierunku zakażenia wirusem SARS-COV-2. Od kogo dostanę skierowanie na wymaz? Czy Państwo je mogą wystawić?Czy musimy udać się znów do lekarza POZ?
    Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
    Anna Ciesielska

• Dzień dobry,
      proszę skontaktować się z pracownikiem sekretariatu ortopedii – telefon 41/370 34 54