Informacja telefoniczna

Rejestracja e -mail

fizjoterapia@szpitalgorka.pl

Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno – Rehabilitacyjny  prowadzi rehabilitację dla dzieci oraz osób dorosłych w systemie ambulatoryjnym. Świadczenie to realizowane jest w ramach kontraktu ze Świętokrzyskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ oraz w sposób komercyjny.

Rehabilitacja Ogólnoustrojowa w Oddziale Dziennym jest świadczeniem limitowanym, ograniczonym wysokością kontraktu z NFZ. Zabiegi odbywają się od poniedziałku do piątku i trwają 15 dni zabiegowych.

Rehabilitacja Ambulatoryjna komercyjna jest przeznaczona dla dzieci i osób dorosłych, którzy mieszkają poza naszym obiektem a chcą skorzystać z leczenia w naszym ośrodku. Jest to najprostsza i najszybsza forma leczenia dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta. Po wizycie lekarskiej podczas której ordynowane są zabiegi pacjent dostaje plan zabiegów rozpisany na kolejne dni. Koszt kuracji uzależniony jest od rodzaju i ilości zabiegów.

0285_Uzdrowisko_Busko_Zdroj_fot_K_Peczalski
0280_Uzdrowisko_Busko_Zdroj_fot_K_Peczalski