TERAPIA FALĄ UDERZENIOWĄ

Serdecznie zapraszamy na terapię falą uderzeniową do Specjalistycznego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego „Górka”.

Działając intensywnym bodźcem, takim jak fala uderzeniowa, nasi fizjoterapeuci są w stanie dokładnie opracować bolące mięśnie, więzadła, ścięgna oraz punkty kostne redukując w znaczny sposób dolegliwości bólowe – często przewlekłe.

Fala uderzeniowa znajduje zastosowanie w rehabilitacji, medycynie sportowej i ortopedii. Jest to innowacyjna metoda, przynosząca szybkie i długotrwałe rezultaty w terapii dolegliwości bólowych pacjentów. W zależności od gęstości energii zastosowanej przy konkretnym zabiegu, działanie fali może być przeciwbólowe, defragmentacyjne, regeneracyjne lub relaksacyjne.

Cena jednego zabiegu fali uderzeniowej wynosi 54 zł