KOCHAM WIĘC BADAM na „Górce”

W dniu 03.03.2018r. w Specjalistycznym Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym „Górka” w Busku-Zdroju po raz kolejny odbyła się akcja p.n. Biała Sobota. W tym roku Szpital rozpoczął współpracę z Fundacją Słoneczna Przyszłość. Wspólnie zostały zorganizowane bezpłatne badania pod kątem wady postawy połączone z badaniami profilaktyki onkologicznej. Nasi specjaliści z dziedziny Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu a także Rehabilitacji Leczniczej przebadali ponad 100 małych pacjentów z czego połowę z nich skierowali na dalsze, kompleksowe leczenie w naszej Placówce.

Biała Sobota cieszyła się dużym zainteresowaniem – już pierwszego dnia rejestracji skończyły się wolne miejsca na w/w badania. Kolejny etap naszej akcji odbędzie się już początkiem czerwca. Zapraszamy wszystkich chętnych do śledzenia naszego FANPAGE na portalu Facebook oraz strony internetowej www.szpitalgorka.pl